Labirent Alev Deneyleri kaç yaş üstü? işte cevabı.

Sıradaki içerik:

Labirent Alev Deneyleri kaç yaş üstü? işte cevabı.

e
sv

Çiğdem Aygün Gönül Dağı’ndan Ayrıldı mı? Keriman dönecek mi? işte cevabı.

185 okunma — 26 Eylül 2022 10:02

Son zamanlarda Gönül Dağı dizi setinde sansasyönel ayrılıklar yaşanmakta. Gülhan Tekin diziden ayrılma haberini Sosyal Medya hesabından duyurmuştu. Ani bir ayrılık olması ardında izleyicileri de etkilemişti. Dizideki karakteri Günşıl olarak yer alıyordu. Gönül dağı dizisinin çekilde yer Eskişehir Sivrihisar’dır. Burada 69.bölümün çekimlerinde son kez yer alarak Gedelli kasabasına elvedi demişti.

Dizinin son bölümünde Çiğdem Aygün bavullarını toplayıp Eskişehir’den İstanbul’a taşınıyor. Geçtiğimiz bölümlerde Gülhan tekinin dizi senaryosu gereği böyle bir bölüm çekilmiş. Daha sonra ayrılık haberi gelmişti. Geçmişte yaşanan bu durum akıllara Çiğdem Aygün Gönül Dağın’dan ayrılı mı? sorularını da sormamıza neden oldu.

Çiğdem Aygün Gönül Dağın’dan Ayrıldı mı? sorusunun cevabı.

Aslında Çiğdem Aygün adını Günşıl’ın karısı Hüseyin’i bakar olarak Selami’nin baş ucunda olmasını istedi. Bu değişim aslında Gönül Dağı dizisindeki komedi kategorisinde acı içeren rolu Selamani ve Hüseyin Taner karakterinden almış oldular. Gülhan Tekin’in ayrılığı sonrası Çiğdem Aygün de dizi setlerinden kısa süreliğine uzaklaştı. Bu uzaklaşma Çiğdem Aygün Gönül Dağı’ndan Ayrıldı mı? sorularını da beraberinde getirdi.

Peki Çiğdem Aygün Gönül Dağı’na Geri Dönecek mi?

Senaryo gereği Çiğdem Aygün eşyalarını topladı ve Eskişehir’den İstanbul’a geldi. Bu oyuncunun diziden tamamen ayrıldığını göstermiyor çünkü yakın zamanda Gönül Dağı dizi setlerine döneceği konuşuluyor. Senaryo önümüzdeki bölümlerde karşımıza neler çıkaracak nasıl gelişmeler sunacak hep birlikte göreceğiz. Dizide tekrardan senaryo gereği Çiğdem Aygün’ü görürsek şaşırmayız. Olması gerekende beklentilerde bu yönde.

Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli