Bursa’da Genzine süt kaçan 4 aylık bebek öldü!

Sıradaki içerik:

Bursa’da Genzine süt kaçan 4 aylık bebek öldü!

e
sv

Cumhurbaşkanı Erdoğan BM 77. Genel Kuruluna katılmak üzere ABD’de

160 okunma — 17 Eylül 2022 08:48

Cumhurbaşkanı n Recep Tayyip Erdoğan, özel konuk olarak Şanghay İşbirliği Örgütü 22’nci Devlet Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere geldiği Semerkant’taki programlarını tamamladı.

Recep Tayyip Erdoğan, özel konuk olarak Şanghay İşbirliği Örgütü 22’nci Devlet Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere gittiği Semerkant’taki programlarını tamamladı. ABD’ye hareket eden Başkan Erdoğan’ın uçağı, TSİ 08.42 itibarıyla ABD’nin New York şehrine indi.TÜRKEVİ’NDE KONAKLIYOR Erdoğan, konaklayacağı Türkevi’ne gelişinde kendisine sevgi gösterisinde bulunan Türk vatandaşlarını selamladı.

Erdoğan, ABD’de BM 77’nci Genel Kurulu’na katılacak ve bazı temaslarda bulunacak. Putin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yaklaşık bir dakika ayakta bekledi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Semerkant’ta ikili görüşme öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yaklaşık bir dakika boyunca ayakta bekledi. Putin, geçtiğimiz aylarda İran’da gerçekleşen görüşme öncesinde de uzun süre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ayakta beklemişti.

YETKİLİLER UĞURLADI

ABD’nin New York şehrine giden Erdoğan’ı Semerkant Uluslararası Havalimanı’ndan Özbekistan Başbakanı Abdulla Aripov, Başbakan Yardımcısı Camşid Hocayev, Dışişleri Bakan Yardımcısı Gayrat Fazilov, Türkiye’nin Taşkent Büyükelçisi Olgan Bekar, Özbekistan’ın Ankara Büyükelçisi Alişer Azamhocayev ve diğer yetkililer uğurladı.

KAFİLEDE ÇOK SAYIDA İSİM VAR

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik de ABD’ye gitti. Erdoğan, ABD’de BM 77. Genel Kuruluna katılacak ve bazı temaslarda bulunacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli